Wydarzenia

XIX Ogólnopolski Konkurs Papieski

17.04.2019 r. 

Miło nam poinformować, że Restauracja i kawiarnia U BECZA jest sponsorem XIX Ogólnopolskiego Konkursu Papieskiego, którego tegoroczny tytuł brzmi: "Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi. Tej ziemi!" organizowanego przez Małopolską Wojewódzką Komendę OHP w Krakowie. W związku z tym zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i nadsyłania prac.

 

 

 

FONTANNA CZEKOLADOWA

11.04.2019 r. 

Nie wiemy cza pamiętacie, ale w progach naszej restauracji możecie kupić lody Braci Koral - Lody Jak Dawniej. W tym roku w sezonie letnim, w każdy weekend do lodów uruchamiamy fontannę czekoladową... Na lody oblane prawdziwą mleczną czekoladą zapraszamy już w najbliższy weekend tj. 13-13 kwietnia. Musicie wejść do środka - nie sprzedajemy z okienka...

 

 

 

HISTORIA BIECZA OD ŚREDNIOWIECZA

01.04.2019 r. 

Czy korzystaliście kiedykolwiek z aplikacji bestquest.pl? Jeżeli nie to zapraszamy i polecamy przechadzkę razem z questem "Historia Biecza od średniowiecza". Sami skorzystaliśmy i wiemy, że warto... 

 

 

 

LODY JAK DAWNIEJ BRACI KORAL

27.04.2018 r.

W związku z rozpoczęciem współpracy z Braćmi Koral nasza restauracja powiększyła ofertę również o lody Braci Koral. Z tego tytułu zapraszamy do skosztowania pysznych lodów gałkowych serii LODY JAK DAWNIEJ. To przede wszystkim powrót do tradycyjnych lodów opartych na recepturach dawnych lat. Teraz każdy może poznać niezwykły smak lodów, który pamiętają jeszcze nasi rodzice. Sekret ich doskonałości kryje się w recepturze opartej na naturalnych składnikach i prawdziwej śmietance. Mamy nadzieję, że LODY JAK DAWNIEJ nie tylko przypadną Wam do gustu ale również odkryjecie ich magię i czar.
GAGGIA DECO

19.05.2017 r.

W progach naszej Restauracji i kawiarni zagościł już trzeci ekspres do kawy, tym razem jest to Gaggia Deco - profesjonalna maszyna najwyższej klasy. Jeżeli zatem chcesz poczuć kwintesencję włoskiego smaku kawy z ziaren prażonych w słońcu Ameryki Południowej zapraszamy do nas. Zapraszamy również do zakupu kaw na wynos...


DZIEŃ KOBIET

08.03.2017 r.

Drodzy Panowie, przypominamy że dzisiaj jest 8 marca - Dzień wszystkich Kobiet...

Z tej okazji wszystkim Paniom życzymy spełnienia wszystkich marzeń, zadowolenia z siebie, radości życiowej i aby każdy kolejny dzień był Dniem Kobiet...KOLACJA WALENTYNKOWA

14.02.2017 r.

Z okazji Walentynek wszystkich Zakochanych zapraszamy do spędzenia tego magicznego Święta z nami. Jeżeli właśnie się obudziłaś lub obudziłeś i nie masz jeszcze pomysłu gdzie zabrać swoją połówkę, to zrób jej niespodziankę zapraszając do Restauracji i kawiarni "u Becza" na romantyczną kolację we dwoje przy lasku świec.
WSPÓLNE KOLĘDOWANIE 2017

29.01.2017 r.

W dniu 29 stycznia 2017 r. w Restauracji i kawiarni "u Becza" odbyło się już po raz trzeci wspólne kolędowanie z Maszynką Kreatywności. Podczas rozśpiewanego wieczoru wystąpili: Luiza Dublewicz (śpiew); Grzegorz Szary ("pastoszarałki"); Zygmunt Augustowski (akordeon), Bartosz Kozioł (akordeon), Mateusz Bochnia (ukulele, harmonijka ustna). Serdeczne podziękowania składamy Maszynce Kreatywności za kolejną odsłonę tego przenoszącego nas jeszcze w okres Świąt Bożego Narodzenia wieczoru oraz Ilonie Filus za facebookową fotorelację.

WSPÓLNE KOLĘDOWANIE

20.01.2017 r.

Wszystkich spragnionych niepowtarzalnego wieczoru wspólnego kolędowania zapraszamy po raz już trzeci do Restauracji i kawiarni "u Becza".


AKADEMIA KATÓW MMA

31.08.2016 r.

W dniach 24-31 sierpnia 2016 r. w Bieczu odbył się obóz szkoleniowy Akademia Katów MMA prowadzony przez Marcina Różalskiego, Łukasza Jurkowskiego, Piotra Jeleniewskiego, których w chwilach wolnych można było spotkać w Restauracji i kawiarni "u Becza".


WYSTAWA BIELAŃSKIEGO OŚRODKA KULTURY
W WARSZAWIE

27.08.2016 r.

W dniu dzisiejszym od godz. 15:00 w sieni "Domu Becza" można obejrzeć wystawę grupy sekcji rysunku i malarstwa Bielańskiego Ośrodka Kultury w Warszawie. W plenerze wzięło udział 14 osób, które prezentują swoje prace w ilości ok. 50 szt. w większości przedstawiające Biecz i okolice. Serdecznie zapraszamy.ELŻBIETA DZIKOWSKA Z WIZYTĄ
W RESTAURACJI I KAWIARNI U BECZA

11.07.2016 r.

Kto z Was pamięta programy Elżbiety Dzikowskiej i Tony'ego Halika? My wychowaliśmy się na nich. A wczoraj? Otóż w dniu wczorajszym w nasze skromne progi zawitała sama Elżbieta Dzikowska - prowadząca obecnie program "Pieprz i Wanilia". W przerwie w podróży kosztowała specjałów naszej kuchni. Dziękujemy za miłe spotkanie i zapraszamy ponownie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MAMY DLA WAS 1000 KUPONÓW PO 10 ZŁ !!!

20.05.2016 r.

Jeśli jeszcze nigdy nie korzystałeś z Pyszne.pl - serwisu do zamawiania jedzenia online, którego partnerem jest Restauracja i kawiarnia "u Becza", powinieneś jak najszybciej to nadrobić. Mamy dla Ciebie specjalną zniżkę dla nowych klientów o wartości 10 zł.

Jak otrzymać zniżkę?
Każdy gość Restauracji i kawiarnia "u Becza", który złoży zamówienie za minimum 25 zł otrzyma kupon rabatowy na 10 zł. Kupon będzie można wykorzystać przy kolejnym zamówieniu za pośrednictwem portalu Pyszne.pl oraz płatności online na minimum 25 zł. Wówczas wartość zamówienia obniżona zostanie o 10 zł. Ważne! Tylko dla nowych klientów portalu Pyszne.pl więc jeśli jeszcze się tam nie logowałeś, to nie rób tego póki nie otrzymasz od nas kuponu. ZAPRASZAMY!

*Kupony rabatowe będą wydawane w terminie od 20 maja br. do ich wyczerpania.


WALENTYNKI 2016

11.02.2016 r.

Przypominamy, że już w tę niedzielę 14 lutego są Walentynki. Dlatego jeżeli nie masz jeszcze żadnych planów lub po prostu zapomniałeś lub zapomniałaś sprawić niespodziankę swojej drugiej połowie, to spędźcie ten wyjątkowy dzień w specjalnie udekorowanych wnętrzach Restauracji i kawiarni "u Becza". A gdybyście czasami nie zdążyli z kwiatami dla swoich wybranek to nie martwcie się, u nas również będziecie mogli je nabyć. Serdecznie zapraszamy do spędzenia z nami romantycznych chwil przy świecach i nastrojowej muzyce...

 

 

WSPÓLNE KOLĘDOWANIE

07.01.2016 r.

Restauracja i kawiarnia "u Becza" wraz z Maszynką Kreatywności zapraszają na drugą odsłonę "Wspólnego kolędowania", które odbędzie się w dniu 16 stycznia br. o godz. 17:00. Przyjdź, śpiewaj i oddaj się magii kolęd. Nie może zabraknąć nikogo... Tak jak poprzedniego roku nie zabraknie Bieckiej Biesiady, która umili nam czas przygrywając do śpiewu. Niespodzianką będzie występ Luizy Dublewicz oraz chóru z Rożnowic...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BIECKI JARMARK BOŻONARODZENIOWY

12.12.2015 r.

W dumnie brzmiących Bieckich Sukiennicach (sieni Domu Becza) w sobotę 12 grudnia 2015 roku odbył się Biecki Jarmark Bożonarodzeniowy połączony z rozstrzygnięciem konkursu "Szukamy smaku bieckiego piernika". O godz. 12:00 w sali kawiarnianej Restauracji i kawiarni „u Becza” odbyło się spotkanie autorskie z Panią Ewą Wachowicz, podczas którego każdy miał okazję zakupić jej najnowszą książkę, oraz zrobić pamiątkowe zdjęcie. W tym czasie Bieckie Sukiennice tętniły życiem. Na stoiskach przygotowanych przez lokalne firmy, stowarzyszenia i mieszkańców Biecza pełno było pięknych ręcznie robionych ozdób. Nie zabrakło Mikołaja, kolęd i muzyki w wykonaniu Bieckiej Kapeli Biesiadnej. Bez wątpienia w centrum zainteresowania wszystkich był jednak piernik. O godzinie 14:00 w Restauracji i Kawiarni „u Becza” goście mogli wysłuchać prelekcji na temat historii Bieckiego Piernika, oraz jego związku z aptekarstwem. Następnie przedstawiono działania, które Biecz powinien wdrożyć, aby piernik stał się elementem marki Biecza. Konkurs był pierwszym z kroków realizacji planów powrotu do piernika.

GALERIA ZDJĘĆ znajduje się na naszym fanpage na Facebooku


ZAPROSZENIE NA BIECKI JARMARK BOŻONARODZENIOWY

04.12.2015 r.

W dniu 12 grudnia br. będzie się działo. W tym dniu zawita do nas nie tylko Ewa Wachowicz, ale w sieni (w wejściu do Restauracji) szumnie zwanej bieckimi sukiennicami, jak również poza nią zostanie zorganizowany pierwszy "BIECKI JARMARK BOŻONARODZENIOWY", podczas którego odbędzie się kiermasz potraw wigilijnych i ozdób świątecznych, rękodzieła ludowego i produktów regionalnych, jak również będzie można wysłuchać kolęd i pastorałek. Podczas trwania JARMARKU zostanie rozstrzygnięty konkurs "Szukamy smaku Bieckiego Piernika". SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE AUTORSKIE Z EWĄ WACHOWICZ

30.11.2015 r.

W dniu 12 grudnia br. zapraszamy do Restauracji i kawiarni "u Becza" na spotkanie autorskie z Ewą Wachowicz, podczas którego będzie możliwość nabycia jej najnowszych książek o tematyce kulinarnej wraz z autografem. Spotkanie rozpocznie się o godz. 12:00. Kolejno Pani Ewa będzie pracowała w jury wybierającym najlepszy biecki piernik. Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KARAOKE PARTY

28.11.2015 r.

Jeżeli jeszcze nie masz Andrzejkowych planów to skorzystaj z oferty Restauracji i kawiarnii "u Becza". W ten wyjątkowy wieczór przyjdź i zostań gwiazdą polskiej muzyki estradowej. Weź głos w swoje ręce i zaśpiewaj hity muzyki polskiej sceny. Zaczynamy o godzinie 17:00. Zapraszamy!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NABÓR DO ZAKONU RYCERSKIEGO ZIEMI BIECKIEJ

16.11.2015 r.

Zakon Rycerski Ziemi Bieckiej oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Bieczu ogłaszają nabór na rycerzy, giermków, damy dworu, łuczników i grupy taneczne. Stowarzyszenie Zakon Rycerski Ziemi Bieckiej od lat współpracuje z Restauracją i kawiarnią "u Becza" uświetniając imprezy swoją obecnością i pokazami kultury średniowiecza. Dlatego serdecznie zapraszamy do wstąpienia w jej szeregi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ECHO GORLIC

05.11.2015 r.

Restauracja i kawiarnia "u Becza" w Bieczu jako miejsce z najlepszym jedzeniem w regionie... uznanie Gazety Echo Gorlic Nr 4(31)2015.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KROMER FESTIVAL

13-16.08.2015 r.

W dniach 13-16 sierpnia 2015 r. skromne progi Restauracji i kawiarni "u Becza" gościły przez 4 dni zespół pracujący na sukces festiwalu muzyki dawnej "Kromer Festival" wraz z najznamienniejszymi wykonawcami. Dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem i cieszymy się Waszym sukcesem....

 

 

 

 

IV TURNIEJ RYCERSKI O MIESZEK ZBÓJA BECZA

14-16.08.2015 r.

Serdecznie zapraszamy na IV Turniej Rycerski o mieszek zbója Becza w Bieczu w dniach 14-16 sierpnia 2015 r. Link do wydarzenia kliknij tutaj.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pilsweiser GRYBÓW

22-07-2015 r.

Rodzina browaru Pilsweizer z Grybowa powiększyła się o nowe piwa: naprawdę mocny Bock (8,1%), Krakowiak Pils oraz Krakowiak Nieklarowny... od dzisiaj dostępne również w Restauracji i kawiarni "u Becza"... Zapraszamy...

 

 

 

II ROŻNOWICKI PIKNIK RODZINNY

21-06-2015 r.

Restauracja i kawiarnia "u Becza " sponsorem "II Rożnowickiego Pikniku Rodzinnego".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MATEUSZ MIJAL W BECZU

14-04-2015 r.

Kolejna porcja ciekawostek z życia restauracji...
Otóż w dniu dzisiejszym mieliśmy okazję gościć w naszych skromnych progach Mateusza Mijala - wokalistę i muzyka (zespół Skangur, Dukat, Chłopacy), który z pasją zachwycał się naszą kawiarenką. Kolejne miłe spotkanie okazało się wielką przyjemnością dla nas wszystkich.

 

 

 

 

KOCHAJ, ŚPIEWAJ, TAŃCZ -
WALENTYNKOWE OSTATKI 2015

14-02-2015 r.

14 lutego 2015 roku w Restauracji i kawiarni "u Becza" odbyła się kolejna impreza organizowana wspólnie z Maszynką Kreatywności, pod hasłem "Kochaj, śpiewaj i tańcz - walentynkowe ostatki 2015". Podczas imprezy posłuchać można było wokalnej interpretacji piosenek w wykonaniu Luizy Dublewicz-Mleczko, oraz włączyć się do wspólnego biesiadnego śpiewania pieśni o tematyce miłosnej przy akompaniamencie "Biesiady Bieckiej" w składzie: Zygmunt Augustowski (akordeon), Bartek Kozioł (akordeon), Krzysztof Witek (instrumenty perkusyjne), Zbigniew Urzędowski (saksofon tenor II), Antoni Mrozek (saksofon tenor I), Jan Hołda (saksofon altowy). To już drugi występ grupy w naszych progach. A na koniec każdy mógł porwać swoją "drugą połówkę" w wir tańca. Dziękujemy za liczne przybycie i zapraszamy na kolejne wydarzenia.


WSPÓLNE KOLĘDOWANIE Z CHÓREM BIECKIM

17-01-2015 r.

W dniu 17 stycznia 2015 r. w Restauracji i kawiarni "u Becza" wszyscy mogliśmy uczestniczyć w pierwszym wieczorze kolęd przygotowanym przez chór Kolegiaty p.w Bożego Ciała w Bieczu oraz grupę "Biecka Biesiada". Każdy z nas mógł spróbować sił we wspólnym kolędowaniu jak i przyśpiewkach biesiadnych. Po części oficjalnej kolęd impreza przerodziła się we wspólne biesiadowanie. Dziękujemy serdecznie wszystkim gościom za przybycie, za życzliwość, dobre słowo i cudowną atmosferę. To właśnie dzięki Wam "u Becza" jest miejscem nie tylko tworzącym smaki ale również kulturę.

ZABAWA ANDRZEJKOWA W DOMINIKOWICACH

19-12-2014 r.

Miło czasami zostać docenionym...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 ROCZNICA OTWARCIA RESTAURACJI

18-12-2014 r.

Zapraszamy Państwa w niedzielę 21 grudnia 2014 r. do Restauracja i kawiarni "u Becza" gdzie celebrować będziemy pierwszą rocznicę otwarcia. Z tej okazji udzielamy 15% rabatu na wszystkie dania z karty naszej restauracji. Rezerwacja stolików i informacje pod numerem telefonu 733 612 616. Każdy weźmie udział w losowaniu cennych nagród!!! Oprawę muzyczną zapewnią: Aleksandra Czarny - skrzypce, oraz Łukasz Lepak - akordeon. Gościnnie wystąpią rycerze z Zakonu Rycerskiego Ziemi Bieckiej.

 

ZABAWA ANDRZEJKOWA 2014

29-11-2014 r.

Serdecznie zapraszamy na Zabawę Andrzejkową organizowaną w Restauracji i kawiarni U BECZA. Zaczynamy 29 listopada 2014 r. (sobota) o godz. 18:00. Wstęp 10 zł od osoby. Przygrywać będzie zespół muzyczny ALTO. Rezerwacja stolików pod numerem telefonu 733 612 616. Zapraszamy!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pilsweiser GRYBÓW

20-11-2014 r.

I kolejny raz wsłuchując się w Wasze głosy wprowadzamy do naszej restauracji i kawiarni piwa z browaru GRYBÓW Pilsweizer. Od dzisiaj zapraszamy do ich kosztowania i dzielenia się opiniami o smaku. Polecamy: Góralskie Krzepkie (piwo mocne), Svejkowe, Grybów, Aloes & Curacao (ciekwe z racji zielonego koloru), Krakowiak Miód i Malina oraz Krakowiak Miodowy. ZAPRASZAMY!

 

PIZZA

08-11-2014 r.

Od dzisiaj w progach Restauracji i kawiarni "u Becza" zagościła również PIZZA. Serwujemy ją w największych średnicach w okolicy (32 lub 50 cm). Pizza na prawdziwym włoskim cienkim cieście, do wyboru macie ciasto białe lub razowe. Zapraszamy!

 

 

 

 

WIZYTA ELŻBIETY BIEŃKOWSKIEJ

29-10-2014 r.

Kolejna porcja ciekawostek z życia restauracji... kto nie zna Pani Elżbiety Bieńkowskiej? Otóż w miniony weekend mieliśmy okazję gościć w naszych skromnych progach Wiceprezes Rady Ministrów i Minister Infrastruktury i Rozwoju, Komisarza Europejskiego w jednej osobie Panią Elżbietę Bieńkowską, która z zachwytem najpierw zwiedziła każdy zakamarek naszej restauracji a następnie z wielkim smakiem kosztowała naszych specjałów. Spotkanie okazało się wielką przyjemnością zarówno dla nas jaki dla niej samej.

 

 

MENU DLA DZIECI

27-09-2014 r.

Od dzisiaj w progach naszej restauracji także Wasze pociechy będą mogły skosztować coś pysznego. Wprowadzamy nowe menu dla najmłodszych... gwarantujemy, że każdy niejadek gdy usłyszy o zupkach lub daniach jak z bajek sam zapragnie czym prędzej zjeść bohaterskie dani... A podczas oczekiwania na posiłek Wasza pociecha zajmie się wymyślnymi kolorowankami lub labiryntem. Każde menu możecie państwo zabrać ze sobą do domu by tam ku uciesze najmłodszych działo zostało pokazane pozostałym domownikom. Zapraszamy!

 

Under the Moon - Koncert Luizy Dublewicz-Mleczko

29-08-2014 r.

Dziękujemy Luizie za piękny koncert wykonany w Restauracji i kawiarni "u Becza". Kto był ten wie jak było klimatycznie, romantycznie i smacznie, a kto nie był niech śledzi kolejne wydarzenia restauracji bo Luiza z pewnością zaśpiewa u nas jeszcze nie jeden raz. Zdjęcia z koncertu znajdują się w naszej galerii na funpage na facebooku. Zapraszamy do jej obejrzenia.

Świadczymy również usługi hotelarskie

30-07-2014 r.

Od dzisiaj Restauracja i kawiarnia "u Becza" we współpracy z Pokojami gościnnymi "Villa Historia" świadczy kompleksowe usługi związane nie tylko z tradycyjną kuchnią polską i staropolską ale również z noclegami na najwyższym poziomie. Zapraszamy do skorzystania z usług naszego partnera - Pokoje gościnne "Villa Historia" - 20 metrów od Restauracji "u Becza".

 

 


26 MAJA DZIEŃ MATKI

24-05-2014 r.

26 maja Dzień Matki... Spraw radość swojej Mamie i skorzystaj z naszej propozycji na Dzień Matki. Na co dzień nasze Mamy są zabiegane, nie mają chwili dla siebie. Zaskocz ją 26 maja i pozwól abyśmy się wszystkim zajęli.

Ugotujemy, podamy, pozmywamy i umilimy czas muzyką. A to nie wszystko... Każdej Mamie gdy przyjdzie do naszej restauracji z rodziną lub dziećmi oferujemy 10% rabatu. A dla Mamy  mamy jeszcze słodką niespodziankę od restauracji! Rezerwacje pod numerem telefonu 733 612 616


ANNA MARIA WESOŁOWSKA Z WIZYTĄ "U BECZA"

09-04-2014 r.

Kto nie zna Anny Marii Wesołowskiej?

Otóż w dniu wczorajszym mieliśmy okazję gościć w naszych skromnych progach właśnie Annę Marię Wesołowską, która z wielkim smakiem kosztowała naszych specjałów. Niezapowiedziane spotkanie okazało się wielką przyjemnością zarówno dla nas jak i dla niej samej.

 

DZIEŃ KOBIET

06-03-2014 r.

Drogie Panie! Zapraszamy na Święto Kobiet do Restauracji i kawiarni "u Becza".

Drodzy Panowie! Z tej okazji możecie zaprosić swoje Panie na romantyczną kolację.

Wszystkich, którzy w tym dniu odwiedzą naszą restaurację przywitamy lampką wina musującego. Dodatkowo obniżamy ceny wszystkich dań z karty o 15%. Zapraszamy!

 


WALENTYNKI 14 LUTEGO 2014 R.

29-01-2014 r.

Walentynki w Bieczu? Tylko w Restauracji i kawiarni "u Becza". Restauracja i kawiarnia "u Becza" serdecznie zaprasza na niezapomniane Walentynki 2014 r. w Bieczu! Jeśli chcesz spędzić wyjątkowy wieczór walentynkowy w Bieczu, w towarzystwie nastrojowej muzyki granej na żywo (Luiza Dublewicz-Mleczko - wokal, Paweł Bek - gitara, wokal), klimatycznym wnętrzu, kameralnym świetle świec smakując specjalnego menu, zapraszamy do nas! Spraw swojej drugiej połowie niespodziankę i zaproś ją do Restauracji i kawiarni "u Becza" przy bieckim Rynku na romantyczną kolację walentynkową! 14, 15 i 16 lutego restauracja przygotowała specjalną ofertę dla Zakochanych!

Specjalne menu walentynkowe:

- Przystawka: Pierożki drożdżowe z sosem czosnkowym

- Zupa: Barszcz z uszkami

- Danie główne: Karkówka faszerowana drobiem podana z kaszą gryczaną z masełkiem oraz bukietem warzyw gotowanych

- Deser: Szarlotka z bitą śmietaną podana na gorąco

- Alkohol: Lampka wina wytrawnego

- Inne napoje: Woda z cytrtynką i miętą oraz kawa biała lub herbata z cytrynką

A to wszystko za jedyne 44 zł/osobę. Nie czekaj - dokonaj rezerwacji już dzisiaj: tel. 733 612 616


ZABAWA SYLWESTROWA 2013/2014

23-12-2013 r.

Serdecznie zapraszamy na zabawę sylwestrową w Restauracji i kawiarni "u Becza". Mamy jeszcze wolne miejsca.
OTWARCIE RESTAURACJI I KAWIARNI "U BECZA"

21-12-2013 r.

I stało się... w końcu otwieramy. Długie boje najpierw z kapitalnym remontem, później z biurokracją i... czas by przywrócić świetność temu wspaniałemu miejscu jakim jest niewątpliwie Dom Becza. Nasze wnętrza i o wiele wspanialsza kuchnia myślę, że zadowolą każdego. Zapraszamy!

 

NOCLEGI

 • Pokoje gościnne "Villa Historia"

  "We współpracy z partnerem Pokojami gościnnymi "Villa Historia" naszym gościom oferujemy pokoje 2 osobowe  i apartamenty o wysokim standardzie, wyposażone w łazienki z prysznicem w bezpośrednim sąsiedztwie restauracji. Do dyspozycji jest telewizja oraz WI-FI, z okien apartamentów rozciąga się widok na deptak dla spacerowiczów oraz trasę rowerową. Przepiękny widok na dolinę rzeki Ropy, rozciągający się z tarasu widokowego sprawia, że każdy będzie mógł poczuć niezwykłą magię tego miejsca.

  Do wyboru 3 pokoje jedno- lub dwuosobowe. Ceny: od 95 - 190 zł

  KONTAKT:

  www.villahistoria.com

  tel. 531 690 830, 601 928 867

   

 • Zakon Rycerski Ziemi Bieckiej

  W naszych wnętrzach w sezonie wakacyjnym można spotkać prawdziwych rycerzy z Zakonu Rycerskiego Ziemi Bieckiej, z którym ściśle współpracujemy, i który sponsorujemy podczas Turniejów Rycerskich organizowanych w Bieczu. Na szczególne życzenie gości naszej restauracji za wcześniejszym kontaktem możemy zorganizować pokaz grupy rycerskiej.

  KONTAKT:

  www.zakon.biecz.pl

  tel. 601 450 098